Özel Yüzme Kursu

Özel yüzme derslerimiz antrenör eşliğinde birebir olarak yapılmaktadır.Özel yüzme derslerine katılmadan önce derslerimiz yerinde izleyebilir ve yetkili koordinatörlerimizden tesis hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Özel yüzme derslerinde GÜVEN mutlak olarak ön plandadır. Eğer sizin de su korkunuz varsa veya geçmişte boğulma tehlikesi yaşadıysanız mutlaka grup derslere katılmadan önce sekiz veya on saat özel yüzme dersi almanız daha faydalı olur. Bu süreçte bu korkularınızı yenebilir grup yüzme derslerine siz de katılabilirsiniz.

Özel yüzme derslerimizi Trakya Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu – DSİ Kapalı Yüzme Havuzu tesislerinde yapmaktayız.

Kimler özel yüzme dersi almalı: Su korkusu olanlar, önceden boğulma tehlikesi yaşayanlar, fazla vakti olmayanlar, acelesi olanlar, engelliler, kısa sürede yüzme öğrenmek isteyenler özel yüzme dersi almak için başvurabilirler.

Özel yüzme ders saati tamamen esnek olduğu için yetkili koordinatölerimizle görüşerek size uygun saatlerde hafta içi veya hafta sonu planlanabilir.

Özel yüzme dersi yapılırken izleyebilir ve özel yüzme dersi alacağınız yüzme hocanız ile detayları görüşebilirsiniz.

Özel Yüzme Kursu” üzerine 4 düşünce

    • Grup eğitimlerimiz henüz başlamadı, özel derslerimiz için salı günü 18:00-19:00 ve 19:00-20:00 saatleri arasında havuzumuzda bayan saatlerimiz. Fiyatlar kısmından bilgi edinebilir ya da iletişim kısmındaki numarayı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir